r10 Davetiyesi Arayanlar İçin

adminden duyuru

r10 davetiyesi arayıp bulamayanlar için bu yazıyı yazma gereği hissettim.

Bildiğiniz gibi r10 üyelik alımı kapalı olan ve sadece davetiye ile üye kabul eden bir site. Fakat davetiye bulmak ne yazıkki çok zor. Çünkü davet edilen kişi banlanınca davet eden de banlanıyor. Bu sebeple hiç kimse hesabını riske sokmamak için davetiye dağıtmıyor. Gerçi bu kural kaldırıldı ama yine de sorumluluk istemeyen üye sayısı bir hayli fazla.

Eğer, sizi çok iyi tanıyan ve güvenen bir r10 arkadaşınız yoksa, davetiye bulmak için bir yolunuz daha var. r10 yönetimi ihtiyacı olan kişilere davetiye gönderebiliyor.

r10 davetiye

Yapılması gereken basit: r10’un mail adresine davetiye istediğinizi güzel bir dille anlatmanız. Eğer şanslıysanız davetiye gönderilecektir. Bende o şans yok demeyin. Bugüne kadar onlarca kişi bu yolla üye oldu.

Sağda solda davetiye satan kişilere de itibar etmeyin. Bu kişilerin dolandırıcı olma ihtimali yüksek. Dolandırıcı olmasa bile davetiye satmak yasak olduğu için yarın bir gün hesabınız kapatılabilir.

Güncelleme (8 Eylül 2014)

Bugün moderatör bir açıklama yapmış. Resme tıklayarak açıklamayı net bir şekilde görebilirsiniz.

 

r10 davetiye

Yazar: admin

php coder, uploader, wordpress

“r10 Davetiyesi Arayanlar İçin” için 11 yorum

  1. Yazıyı tesadüfen okudum, r10 pek gerekli değildi bana göre ama yinede davetiye talebinde bulundum. Gönderirlerse dursun üyelik bi köşede :)
    Yazı için de teşekkürler, gayet açıklayıcı olmuş..

  2. hocam ben bi ara data kaybı olmustu bi çok kişinin silinmişti işte o ara üye oldum boşluktan yararlanıp eski üyeyim dedim hemen açtılar :D

    1. gmail, hotmail gibi mail adresleriyle üye olamazsınız. @siteadi.com şeklinde olması lazım.

    2. hocam yannız ben r10dan gmail ile giriyorum aceba eski olduğum için mecbur kabul mü ediyorlar nese hayırlısı çok teşekkürler hatırlatma için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Sorusu: